קצת עלינו | צימרים דיסקרטיים | צימרים לפי שעה
לוגו - צימרים לפי שעה - דף הבית
מאמרים | קצת עלינו

קצת עלינו...

אתר צימרים לפי שעה הוקם ע"י הקסגון תוכנה צימרים ותיירות. האתר הוקם בכדי לענות על צורך מתחזק והולך של לקוחות המחפשים צימר לא לילה שלם אלא למספר שעות בלבד.

"צימרים לפי שעה" הינו אתר צימרים דיסקרטיים המיועד לזוגות אוהבים ומלאי תשוקה שרומנטיקה היא לא מילה גסה בשבילם.:)

הצימרים באתר זה מאובזרים בנדיבות בכל מה שזוג צעיר או בוגר זקוק לו על מנת להתרחק משגרת היום העמוסה, לשקוע בשלווה מושלמת במקום רומנטי ולא פחות חשוב דיסקרטי ביותר.

ניתן למצוא צימרים לפי שעה באתר לפי חתכים מסויימים כמו איזור בארץ, יישוב, מחיר.

אנו ממליצים לבחור את הצימר המתאים לכם מתוך מבחר הצימרים באתר ולהתקשר לבדוק על זמינותו בשעה שמתאימה לכם.

חשוב לשאול את המארחים בטלפון את כל השאלות הרלוונטיות לגבי האירוח לדוגמא:

מחיר - אנו ממליצים לברר בכמה תחויבו אם תחליטו להשאר שעה או מספר שעות נוספות מכיוון שלפעמים אתם כלכך תהנו ותרצו לנצל את המקום לזמן ארוך יותר.

הצימר עצמו - כדאי לברר כבר בטלפון מה האבזור הקיים בצימר, האם יש מזגן חימום וקירור תקינים, והאם המחיר כולל גם שימוש בגקוזי אם קיים.

כניסה וחנייה - כדאי גם לברר האם הכניסה לצימר היא דיסקרטית והאם החנייה צמודה לצימר או שצריך להחנות ולחלוף על פני כל המתחם כדי להגיע לפתח הצימר.

תשלום - לשאול את בעלי הצימר האם התשלום מתבצע בצורה דיסקרטית. לדוגמא יש בעלי צימרים המאפשרים לכם להשאיר את התשלום במקום כלשהו בצימר לפני עזיבתכם ויש כאלו שגובים את התשלום ישירות מכם - לא מומלץ למי שממש חשוב לו דיסקרטיות מלאה.

סנן לפי אזור: בגליל המערבי בגליל העליון בכנרת ברמת הגולן באזור חיפה ירושלים והסביבה ת"א ומישור החוף באר שבע והדרוםצימרים לפי שעה - רגעי התשוקה בחיים! לפרטים נוספים, למידע ולפרסום הרימו טלפון: 04-9968669
כל הזכויות שמורות.